Znajdujecie się Państwo w sklepie internetowym firmy 4PICTURE sp. z o.o., która jest wyłącznym dystrybutorem kosmetyków serii COLLAGEN+.

Producentem serii COLLAGEN+ jest firma Medacol sp. z o.o, która od 2012 roku stara się sprostać oczekiwaniom klientów oferując naturalne kosmetyki oparte na kolagenie i dodatkowo wzbogacone o składniki aktywne jak kwas hialuronowy czy colostrum. Wykorzystywany w produktach kolagen jest kolagenem aktywnym, pozyskiwanym ze skór łososia norweskiego, innowacyjną, autorską technologią opracowaną przez Medacol Sp. z o.o. (technologia ta została bardzo wysoko oceniona przez ekspertów z Wydziału Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie).


W naszym sklepie oferujemy nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu, lecz również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@medacol.pl lub telefonicznie pod numerem +48.507060650
 

Serdecznie zapraszamy i życzymy udanych zakupów!